Produkcja kabin sanitarnych z płyty HPL i LPW. Sprzedaż i produkcja systemów sanitarnych WC i natrysków. Kabiny produkowane są z materiałów wodoodpornych płyty hpl i płyt LPW do pomieszczeń suchych. tel. 71 735 32 32, kom. 602 382 452, email: biuro@pmbiuro.pl

Kabiny sanitarne przedszkolne
 • kabiny hpl i lpw
 • blaty hpl i corian
 • kabiny na pełną wyskość
 • przebieralnie
 • kabiny do przedszkoli
Natryski
 • natryski z kotarami
 • natryski z przebieralnią
Przegrody pisuarowe
 • przegroda 140
 • przegroda naścienna
 • przegrody HPL i LPW

Blaty pod umywalki z płyt hpl. Montaż podwieszny lub na podporach do podłogi.

Blaty CORIAN KERROCK, jednolita bryła z wbudowaną umywalką.

Kolory standardowe płyt HPL

Okucia ze stali nierdzewnej

Planowanie przestrzeni.

Przestrzeń toaletowa w budynkach użyteczności publicznej poza swą podstawową funkcją użytkową spełniać musi jeszcze jedną – reprezentacyjną. Planując wnętrze toalety zadbać zatem warto zarówno o aspekty użytkowe, jak i estetyczne. Wychodząc zaś ku potrzebom inwestora, to na co warto zwrócić uwagę, to także wytrzymałość oferowanego produktu oraz jego cena. 

Wybór materiałów hpl czy lpw?

Kabina sanitarna w przestrzeni użyteczności publicznej, poza spełnieniem norm użytkowych i budowlanych, dostosowana musi być celowo do konkretnego pomieszczenia, z uwzględnieniem indywidualnych cech obiektu (uskoków ścian, wnęk, nietypowo przebiegających rur), dlatego produkowane przez nas kabiny są każdorazowo wykonywane pod konkretne, indywidualne zlecenie.

Okucia do kabin

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo atrakcyjne cenowo kabiny sanitarne, ścianki systemowe, przegrody pisuarowe i prysznicowe o wysokiej jakości wykonania przy wykorzystaniu solidnych materiałów. Kabiny odpowiadają wymaganiom unijnego prawodawstwa zharmonizowanego w obrębie wyrobów budowlanych. Wykorzystane do produkcji materiały posiadają wszystkie konieczne atesty i gwarancje, a ich okucia wykonane są z metali odpornych na korozję. 

KABINY SANITARNE W PRZEDSZKLOU LPW 1MM
OKŁADZINY ŚCIENNE Z PŁYT HPL
ZAUDOWA NA PEŁNĄ WYSOKOŚĆ

Nasza firma w ostatnim dziesięcioleciu gromadziła bogate doświadczenia w dziedzinie realizacji kabin sanitarnych i ścianek systemowych stawiając je w wielu przedszkolach, szkołach, urzędach, fabrykach, centrach handlowych, a nawet więzieniach. 

Oferujemy kabiny o dwóch standardach: 

 • z płyty HPL – odpowiednie do pomieszczeń wilgotnych, narażonych na wysokie promieniowanie UV, z dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wykorzystywane także jako przegrody w kabinach prysznicowych. 
 • z płyty LPW – wariant ekonomiczny, wystarczający do pomieszczeń o niedużej wilgotności, gdy nie ma narażenia na stałe zalewanie. Możliwe wykonanie we wszystkich kolorach dostępnych na rynku płyt wiórowych. 

Proponujemy zarówno ścianki i kabiny do samodzielnego montażu, jak i z profesjonalną usługą montażową. 

Kabina typ 2 - pełna wysokość
Kabina od środka
Kabiny typ 1 - pełna wysokość
Zabudowa z blatem CERROC
PM BIURO meble biurowe

ul. Podwale 75/212 50-449 Wrocław tel. 71 735 32 32 kom. 602 382 452 email: biuro@pmbiuro.pl